Brązowy Medal za Zasługi dla Policji dla Wójta Gminy Szczerców

W piątek 14-go lipca 2017 r. Wójt Gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak uczestniczył w Wojewódzkich obchodach Święta Policji, zorganizowanych w Tomaszowie Mazowieckim przez Komendę Wojewódzką Policji w Łodzi oraz Komendę Powiatową Policji w Tomaszowie Mazowieckim.

Po mszy świętej odprawionej w intencji policjantów i pracowników policji, uczestnicy przeprowadzeni zostali przez policyjną orkiestrę na plac Kościuszki, gdzie odbył się uroczysty apel, w trakcie którego policjanci odebrali medale, nagrody, wyróżnienia i akty mianowania na wyższe stopnie policyjne.

P1010921

Zaproszeni goście, a wśród nich m.in.: parlamentarzyści Anna Milczanowska i Piotr Polak, Zastępca Komendanta Głównego Policji nadinsp. Jan Lach, Wicewojewoda Łódzki Karol Młynarczyk, Wicemarszałek Województwa Łódzkiego Dariusz Klimczak składali serdeczne życzenia wszystkim policjantom, pracownikom policji i ich rodzinom.

W tym dniu również, Minister Spraw Wewnętrznych i Administracji uhonorował 4 osoby Srebrnym Medalem i 24 osoby Brązowym Medalem Za Zasługi dla Policji. Wśród wyróżnionych znalazł się wójt gminy Szczerców Krzysztof Kamieniak.

Oficjalną część obchodów zakończyła defilada.

Przeczytaj również