Astoria wygrywa VII Szczer-Gol

20161217_184137-kopia

W sobotę 17 grudnia 2016 roku Astoria 2003-2004 wygrała drugi raz z rzędu turniej dla rocznika 2003 (tydzień wcześniej w Karsznicach). W VII turnieju Szczer-Gol wzięło udział czternaście drużyn. Drużyny były podzielone na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Grupa A rozgrywała mecze w hali na ul. Piłsudskiego, a grupa B na ul. Rzecznej.

Wyniki Astorii:
GRUPA A
Astoria Szczerców – Astoria Szczerców II 3:0 (gole: Maciej Szcześniak x2, Mikołaj Papuga)
Astoria Szczerców – Astra Krotoszyn 0:1
Astoria Szczerców – Włókniarz Pabianice 1:0 (gol: Jakub Masłowski)
Astoria Szczerców – Skalnik Sulejów 0:0
Astoria Szczerców – Astra Krotoszyn II 4:0 (gole: Mikołaj Papuga x3, Kacper Siciarz)
Astoria Szczerców – Unia Sulmierzyce 2:1 (gole: Mikołaj Papuga, Maciej Szcześniak)
Astoria Szczerców II – Unia Sulmierzyce 0:2
Astoria Szczerców II – Astra Krotoszyn 0:3
Astoria Szczerców II – Włókniarz Pabianice 1:1 (gol: Angelika Gruszczyńska)
Astoria Szczerców II – Skalnik Sulejów 0:2
Astoria Szczerców II – Astra Krotoszyn II 1:0 (gol: Angelika Gruszczyńska)

Tabela Grupy A
1. Astra Krotoszyn 16 pkt. 12-2
2. Astoria Szczerców 13 pkt. 10-2
3. Skalnik Sulejów 10 pkt.  5-3
4. Włókniarz Pabianice 8 pkt.  5-7
5. Astra Krotoszyn II 5 pkt.  2-8
6. Astoria Szczerców II 4 pkt.  2-11
7. Unia Sulmierzyce 3 pkt.  4-7

img_3975

Tabela Grupy B
1. Orzeł Piątkowisko 16 pkt. 11-5
2. Jutrzenka Drzewce 13 pkt. 9-7
3. Sokół Aleksandrów 12 pkt. 9-3
4. UKS Gmina Rozprza 9 pkt. 6-6
5. Sokół Aleksandrów II 5 pkt.  5-6
6. Start Lgota Wielka 4 pkt. 3-7
7. Zjednoczeni Bełchatów 0 pkt.  5-14

ĆWIERĆFINAŁY:
Skalnik Sulejów – Jutrzenka Drzewce 0:0 K.1:3
Astra Krotoszyn – UKS Gmina Rozprza 3:3 K.2:1
Włókniarz Pabianice – Orzeł Piątkowisko 0:1
Astoria Szczerców – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 K.3:1 (gol: Maciej Szcześniak)

img_4014

O MIEJSCA 5-8
Skalnik Sulejów – UKS Gmina Rozprza 3:0 (walkower)
Włókniarz Pabianice – Sokół Aleksandrów Łódzki 0:1

PÓŁFINAŁY:
Jutrzenka Drzewce – Astra Krotoszyn 0:0 K.4:3
Astoria Szczerców – Orzeł Piątkowisko 0:0 K.2:1

O MIEJSCE 13. Unia Sulmierzyce – Zjednoczeni Bełchatów 4:0
O MIEJSCE 11. Astoria Szczerców II – Start Lgota Wielka 0:2
O MIEJSCE 9. Astra Krotoszyn II – Sokół Aleksandrów Łódzki II 1:0
O MIEJSCE 7. Włókniarz Pabianice – UKS Gmina Rozprza 3:0 (walkower)
O MIEJSCE 5. Skalnik Sulejów – Sokół Aleksandrów Łódzki 1:1 K.3:2
O MIEJSCE 3. Astra Krotoszyn – Orzeł Piątkowisko 0:0 K.1:2
O MIEJSCE 1. Astoria Szczerców – Jutrzenka Drzewce 1:1 K.2:1 (gol: Kacper Siciarz)

NAJLEPSZY ZAWODNIK:
Jakub Goliński (Astra Krotoszyn)

NAJLEPSZY STRZELEC:
Jakub Goliński (Astra Krotoszyn)

NAJLEPSZY BRAMKARZ:
Bartłomiej Kęsy (ASTORIA SZCZERCÓW)

NAJLEPSZA ZAWODNICZKA:
Maria Grenda (ASTORIA SZCZERCÓW)

WYRÓŻNIAJĄCY SIĘ ZAWODNICY:
Kacper Siciarz (Astoria Szczerców),
Bartłomiej Reczulski (Jutrzenka Drzewce),
Szymon Czerwinski (Orzeł Piątkowisko),
Mikołaj Krzyżaniak (Astra Krotoszyn),
Jakub Goździk (Skalnik Sulejów),
Krzysztof Strzałka (Sokół Aleksandrów Łódzki).

img_3987

Skład Astorii: Kęsy Bartłomiej, Papuga Mikołaj, Siciarz Kacper, Masłowski Jakub, Szcześniak Maciej, Grabiszewski Jakub, Raszewski Dominik, Majcherek Michał, Siciarz Mateusz, Grenda Maria, Płuciennik Lidia, Ławniczek Jakub, Gruszczyńska Angelika, Rozumek Bartosz, Grabarczyk Kamil, Matusik Wiktoria, Rutkowska Amelia, Wróbel Adrian, Pogoda Dawid, Wlazło Adrian, Naturalna Joanna, Kiereś Nikola, Boras Miłosz.

Organizator zawodów LKS Astoria Szczerców (Łukasz Topolski) dziękuje p. Pawłowi Nowakowi właścicielowi firmy RADOSZ z Radoszewic za wsparcie posiłku dla drużyn.

Łukasz Topolski

 

Przeczytaj również