Zakoczeni obronili tytuł mistrzowski

IMG-20190225-WA0007

„Zaskoczeni” po raz drugi z rzędu zostali najlepszą drużyną Halowej Ligi Piłki Nożnej „Champions League”. Sobotnia, ostatnia kolejka spotkań była niezwykle emocjonująca i dopiero ostatni mecz rozstrzygnął kolejność na podium. Ostatecznie za Zaskoczonymi uplasowała się ekipa Pędzących Kombinerek, a miejsce III przypadło zespołowi Grube Lolo, który nie wykorzystał szansy na lepszą pozycję remisując swój mecz z LKS Kiełczygłów. Należy tutaj podkreślić, iż właśnie drużynie z Kiełczygłowa, Kosyniera Maliniec i Bud-Maru należą się słowa uznania za postawę fair-play i ambitną grę o zwycięstwo z zespołami walczącymi o mistrzostwo w tej ostatniej kolejce spotkań. Do II ligi spadła drużyna Fenixów, a po meczu barażowym z FC Lubiec (II drużyna II ligi) utrzymanie zapewnił sobie Kosynier Maliniec wygrywając 7-2.

Zaskoczeni

Zaskoczeni

Skład zwycięzców: Sebastian Galewski, Mariusz Soboń, Artur Daroch, Oskar Barasiński, Piotr Pabiś, Kamil Sadziński, Kamil Gawroński, Adam Bogucki, Drągowski Paweł, Wojciech Wiedeński, Krzysztof Skala, Dawid Paciepny.

Bezpośredni awans uzyskała drużyna Czarni Rząśnia, która zdecydowanie wygrała II ligę i od przyszłego sezonu Czarni będą występować w gronie zespołów walczących o mistrzostwo.

Najlepszymi bramkarzami ligi zostali: Piotr Szatan (Pędzące Kombinerki) i Marek Zieliński (Czarni Rząśnia). Najlepsi zawodnicy: Kamil Sadziński (Zaskoczeni) i Szymon Stanisławski (FC Lubiec), a koronę króla strzelców I ligi zdobył Krystian Nagieł (Grube Lolo) strzelając 25 goli, a II ligi – Marcin Bębnowski (Różowa Ofensywa) – 28 goli.

DSCN0095

XVIII kolejka – 23.02.2019 (sobota), Hala sportowa w Szczercowie, ul. Piłsudskiego 66

LP GODZINA DRUŻYNA DRUŻYNA WYNIK
1 12.30 Czarni Rząśnia MB Team 5-0 wlk.
2 Jest Moc FC Chaos 5-0 wlk.
3 13.20 Drewex Żar MUKS Widawa 9-5
4 14.10 Fenixy FC Łomot 3-4
5 15.00 Różowa Ofensywa FC Lubiec 4-9
6 15.50 Pędzące Kombinerki Kosynier Maliniec 6-3
7 16.40 Grube Lolo LKS Kiełczygłów 2-2
8 17.30 Zaskoczeni Bud-Mar 3-2
9 18.20* FC Lubiec Kosynier Maliniec 2-7
10 pauza I liga – Niebezpiecznie Utalentowani II liga – Młode Wilki

*  baraż

Tabela I ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 ZASKOCZENI 16 37 71-49
2 PĘDZĄCE KOMBINERKI 16 35 84-38
3 GRUBE LOLO 16 34 79-54
4 BUD-MAR 16 25 60-58
5 LKS KIEŁCZYGŁÓW 16 23 70-58
6 NIEBEZPIECZNIE UTALENTOWANI 16 21 67-82
7 FC ŁOMOT 16 19 70-85
8 KOSYNIER MALINIEC 16 11 60-87
9 FENIXY 16 6 40-90

 Najlepszy strzelec I ligi:
1.Nagieł Krystian (Grube Lolo) – 25 goli
2.Witczański Artur (Kosynier Maliniec) – 22 gole

 Tabela II ligi

Miejsce Drużyna Mecze Punkty Bramki
1 CZARNI RZĄŚNIA 16 41 72-22
2 FC LUBIEC 16 30 82-56
3 DREWEX ŻAR 16 26 68-47
4 RÓŻOWA OFENSYWA 16 25 85-69
5 JEST MOC 16 15 46-69
6 MUKS WIDAWA 16 13 60-82
7 MŁODE WILKI 16 10 34-72
8 FC CHAOS* 15 0 0-0
9  MB TEAM* 15 0 0-0

* dyskwalifikacja

Najlepszy strzelec II ligi:
1.Bębnowski Marcin (Różowa Ofensywa) – 27 goli
2.Stanisławski Szymon (FC Lubiec) – 24 gole

wyniki
(JP)

Przeczytaj również